VENKOVNÍ VOLIÉRA PRO PAPOUŠKY AL 160cm

Vaša cena: € 647,83
Bez DPH: € 535,39
Zľava: 50 %
Běžná cena: € 1 295,65
Ušetríte: € 647,83
Dostupnosť: Na dotaz
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
Velká klec pro ptáky vyrobená z hliníku. Kolečka, krmítka v ceně dodávky.
 
Velká klec pro ptáky vyrobená z hliníku. Kolečka, krmítka v ceně dodávky.
VENKOVNÍ VOLIÉRA PRO PAPOUŠKY AL 160cm

Voliéra pro papoušky/andulky exteriérová/interiérová s otočnými kolečky a brzdou

 

Rozměry této voliéry jsou: výška 160cm x hloubka 51cm x šířka 102cm. Voliéra je tedy dostatečně prostorná pro většinu chovaných ptáků. Vše bylo uzpůsobeno tomu, aby byla tato voliéra nejen použitelná jak ve větších tak v menších prostorech, ale také aby byla těmito prostory snadno manipulovatelná.
Své místo si tedy může najít jak v pokoji, tak např. na balkóně.

 

 

Proč dát přednost této hliníkové voliéře před dřevěnou?

 

 • Hliník je velmi praktickým materiálem vhodným na výrobu jak voliér, tak klecí. Viniká dlouhou životností a je velice pevný a přitom lehký. Pokud to s chovatelstvím myslíte vážně a hodláte chovat ptáky po delší dobu, hliník vám dlouhodobě ušetří dost peněz. Kromě toho, že mnohem déle vydrží bude hliníková klec také lépe vypadat. Pokud jste se rozhodli pro koupi klece na ven, klec budete používat a vystavovat nevhodným povětrnostním podmínkám delší dobu, volte hliník.
 • Krom všech výše zmiňovaných výhod se AL klec vyznačuje také mimořádnou tvarovou stálostí, hliník je tak výbornou volbou pro klec, která je vystavena námaze nebo náročným povětrnostním podmínkám či tepelným změnám. Dřevěná klec užívaná ve vlhkém prostředí nikdy nebude sloužit tak dlouho, jako kvalitní hliníková klec.
 • Shrneme-li to, pořízovací cena hliníkových klecí je sice o něco vyšší, ale finální produkt stojí za to a porovnáme-li životnost dřevěných či plastových klecí, bude ta hliníková dlouhodobě jasným vítězem. Malé připlacení za kvalitní klec na začátku vám ušetří peníze později, kdy nebudete muset shánět nový produkt za ten starý - nefunkční.

 


 

Snadná manipulace klece

 

Díky vyvýšeným nožičkám a kolečkám s klecí snadno projedete všemi prostory. Hloubka 51cm vám umožní s klecí projít i užšími uličkami uvnitř domu. Kolečka jdou velmi lehce. S posunem nebude mít problém ani starší člověk.
Není nic horšího, než když nemáte věci pod kontrolou. Proto jsou součástí koleček také brzdičky, kterými je můžete zaaretovat a klec tak zafixovat na jednom místě. Nemusíte se tak bát, že vám voliéra způsobí v nestřeženém okamžiku nějaké škody. V případě že jsou v domácnosti zvířata či malé děti je to ideální řešení.
Místo obyčejných koleček které se rády lámou a člověk je těžko shání byla vybrána taková, která skutečně vydrží.

 

Povrch samotného kolečka je pogumovaný, pohyb klece bude tedy velmi tichý a pohodlný i na mírně nerovném povrchu. Navíc nehrozí jeho poškození.

 

 

 

Klec je vhodná vnitřích prostor i ven

 

Voliéra odolá povětrnostním vlivům a je odolná UV záření. Lze ji tedy umístit jak do vnitřích protor, tak do prosto venkovních.

 

 

Otočný krmící pult pro snadné krmení ptáků

 

Moderní provedení klece vyžaduje také pohodlně vyřešené krmení. K tomu slouží otočný bar se třemi miskami. K doplnění krmiva jednoduše otočíte barem a dosypete co je potřeba. Díky tomuto pultu se vám samozřejmě zjednoduší i čištění a protože nemusíte do klece, minimalizujete riziko, že vám ptáci ulétnou.

 

 

Všechny mističky jsou volně vsazeny do krmícího pultu

 

Každou mističku lze snadno vyjmout z pultu, vyčistit, naplnit a používat.

 

 

Zabezpečení otočného baru s miskami

 

Bezpečnost především, proto je i pult s miskami zabezpečen kličkou. Nemusíte se tedy bát, že by dlošlo k úprku ptactva pootočením baru ve vaší nepřítomnosti.

 

 

Voliéry s bezpečnostními prvky zabrání úrazům

 

Voliéra kterou vidíte na obrázku je sice poměrně velká, ale díky použitým materiálům velmi lehká. Je snadno manipulovatelná i jedním člověkem. Všechny rohy jsou opatřeny krytkami, bezpečnostními prvky které zabrání úrazům. Máte-li malé děti nebo zvídavá zvířata, určitě tuto maličkost oceníte.

 

 

Trusník, nezbytná součást voliéry, která vám zpříjemní úklid a čištění

 

Kovový šuplík vám dobře poslouží pro snadné čištění klece. Ten není potřeba nijak zajišťovat, samovolné vysunutí nehrozí. Proto je manipulace s ním tak snadná. Pokud tedy budete odstraňovat trus či zbytky stravy, pouze šuplík jedním pohybem vytáhnete ven.

 

Proč jsme zvolili elektricky svařované pletivo pozinkované po svaření

 

K výrobě klece pro ptáky se dají použít různé typy pletiva. My jsme opět dali přednost kvalitě před cenou. Všechna použitá pletiva jsou typu Esafort, které jsou oproti levnějím variantám pozinkována až po svaření.

 

 

 

 

 

Jak zajistit aby při čištění ptáci neulétli?

 

Dalším ochranným prvkem je pletivo pod samotným vysouvacím trusníkem. Díky tomuto pasivnímu prvku je zajištěno, že se vám žádný ptáček neztratí ani při plném vytažením šuplíku a jeho vyjmutí z klece.

 

 

Velká dvířka v přední části voliéry

 

Do voliéry se lze dostat předními dvířky. Ta jsou dostatečně velká, abyste měli dostatek prostoru ke své činnosti a manipulaci s ptáky. Ani zde nechybí několik bezpečnostních, zde dokonce zdvojených bezpečnostních prvků.

Je to sice maličkost, ale i zde byly všechny rohy řádně opatřeny plastovými kryty, aby nedošlo ke zranění.

 

 

 

 

Další parametry:

 

Pletivo s malou velikostí oka umožní chov i malých ptáčků. Pletivo samotné není pouze ochranou před tím, aby ptáci z voliéry neunikly, ale zároveň proti tomu, aby se dovnitř nedostal žádný predátor a obyvatelé tohoto nového domova tak byly zcela v bezpečí.

 

 • rozměry dvířek: v38cm x š45cm
 • pletivoEsafort oka 16x16x1,2mm
 • konstrukcehliníkový jekl 20x20x1,5mm

 

 

Vybavení:

 

 Z hlediska bezpečnosti je třeba zmínit i pletivo, které je umístěno pod čistícím šuplíkem. To vám zajistí, že v době kdy potřebujete šuplík vyčistit a vytáhnete ho ven, že vám ptáci spodem neuletí.

Klec je plně vybavená. Co je součástí zásilky a vy budete mít již v ceně?

 

 

 • otočený pult + 3 misky - zdarma
 • výsuvný čistící šuplík nerez výška 7cm - zdarma
 • 2x držák bidla - zdarma
 • 4x pogumovaná kolečka - zdarma
 • složení zdarma
 • doprava zdarma

 

Pro venovní použití vám můžeme na požádání vyrobit klec se stříškou. Tento požadavek stačí uvést do poznámky v košíku.

 

 • stříška  - 1500Kč
 • plné průhledné plexi-stěny proti větru - 3900Kč (levá a pravá)
  (jedná se o stěny proti průvanu - klec postavte zadní stěnou ke zdi, zde plná stěna není z bezpečnostních důvodů, v případě silného poryvu by hrozilo převržení)
 • plné 3 průhledné plexi-stěny proti větru - 7900Kč (levá, pravá, zadní)
 • (klec je třeba z důvodu bezpečnosti ukotvit)
 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.