KERAMICKÉ VTÁČIE KRMÍTKO PIESOČNÉ

Vaša cena: € 65,17
Bez DPH: € 53,86
Dostupnosť: Dočasně
vyprodáno
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Keramické krmítko pre vtáčiky prúžkaté, priemer striešky 24cm.

Závesné vtáčie krmítko alebo náustok z keramiky na vašu záhradu. Skrz polkruhovou striešku v pieskovej farbe je pretiahnutý povraz nenápadného vzhľadu, ktorý ladí s celým výrobkom. Vďaka nemu môžete zavesiť kŕmidlo napr. pred vaše okno alebo pod strechu a každý deň tak sledovať, ako vtáčiky prilietavajú a zobajú vami pripravené dobrôtky. Kŕmidlo je vyrobené zo šamotovej hliny. Priemer strechy je 24 cm, priemer kŕmidlá je 20 cm.

 

Nakupte zrychleně množství, které nejčastěji volí ostatní zákazníci

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.