Naše zboží

KRMÍTKO PRO PTÁČKY

Vaša cena: € 60,83
Bez DPH: € 50,27
Dostupnosť: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Keramické krmítko pre vtáčiky v prírodných farbách s praktickým zavesením je vierohodnou chalúpkou pre vtáčích obyvateľov!

Urobte radosť vtáčikom hlavne v chladných zimných mesiacoch, nejakou tou dobrou pochúťkou, ktorú jednoducho nasypete do tohto štýlového keramického krmítka . Kŕmidlo pre vtáčiky v prírodných farbách je vierohodnou rozprávkovou chalúpkou, ktorá sa stane krásnou ozdobou vašej záhrady.

 

Špecifikácia keramického krmítka

 

kvalitná keramika

prírodné farby

výška 18cm, šírka 17cm, dno v tvare misky

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.