AUTOMATICKÉ SLEPAČIE NÁŠĽAPNÉ KRMÍTKO

Vaša cena: € 139,09
Bez DPH: € 114,95
Dostupnosť: Skladem 4 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Automatické pozinkované kovové krmítko s násypkou je určené pre vonkajšie kŕmenie sliepok.

Automatické slepačie nášľapné kŕmidlo je vyrobené z veľmi kvalitného pozinkovaného kovu. Násypka disponuje vekom, preto je toto kŕmidlo vhodné aj pre vonkajšie kŕmenie sliepok. Aby sa zamedzilo vyžieraniu krmivá ostatnými vtákmi, otvorí sa žliabok s krmivom iba pri dosadnutí sliepky na predný nášľap; má rozmery: š - 49cm a v - 36cm. Objem: 36 -40 l.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.