BAJONET NAPÁJEČKA BAYO PRO DRŮBEŽ 6l

Vaša cena: € 13,00
Bez DPH: € 10,74
Dostupnosť: Prodej skončil
 
Ruční drůbeží napáječka pro drůbež z kvalitního PP kopolymeru se snadno plní a jednoduše se s ní díky rukojeti manipuluje.

Bajonetová napáječka Bayo pro drůbež je výborným pomocníkem pro správnou péči o drůbež pro malé i velké chovatele. Ruční drůbeží napáječka je vyrobena v zelenobílé barevné kombinaci, vyrobena je z kvalitního a odolného PP kopolymeru. Bajonetová napáječka Bayo pro drůbež má bajonetový uzávěr a drátěnou nebo plastovou rukojeť. Snadno se plní díky tvaru horní části klobouku, na kterou se dá při nalévání vodou postavit, manipulace s ní je velmi jednoduchá. Objem 6 litrov.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.