Naše zboží

HYDINOVÉ TUBUSOVÉ KRMÍTKO R-LINE 3 kg

Vaša cena: € 21,70
Bez DPH: € 17,93
Dostupnosť: Prodej skončil
 
Nenahraditeľným pomocníkom pre kŕmenie hydiny je toto hydinové tubusové kŕmidlo R-line o celkovej kapacite 3 kg krmiva.

Hľadáte menšie krmítko pre hydinu? Potom vám odporúčame zakúpiť toto hydinové tubusové kŕmidlo R-line o celkovej kapacite 3 kg. Kŕmidlo je vhodné pre malé i veľké chovy hydiny aj chovnej stanice. Tubusové kŕmidlo R-line sa dá použiť na podlahe i zavesené. Kŕmny priestor misky je rozdelený mriežkou. Je vyrobené z vysoko kvalitného kopolyméru PP a preto je veľmi odolné.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.