Naše zboží

KOVOVÉ HYDINOVÉ KRMÍTKO 50 cm

Vaša cena: € 26,04
Bez DPH: € 21,52
Dostupnosť: Prodej skončil
 
Klasické kovové hydinové krmítko o celkovej dĺžke 50 centimetrov disponuje drôtenou mriežkou o šírke 13 centimetrov.

Ak hľadáte praktické a stabilné kovové hydinové krmítko, potom vám odporúčame napríklad toto kovové hydinové krmítko s celkovou dĺžkou 50 centimetrov, disponujúci praktickú drôtenou mriežkou o šírke 13 centimetrov. Je vhodné pre chov a výkrm ktorejkoľvek hydiny.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.