Naše zboží

STOJANOVÁ NAPÁJAČKA PRE HYDINU 25 l

Vaša cena: € 65,17
Bez DPH: € 53,86
Dostupnosť: Skladem 3 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Stojanová napájačka pre hydinu s objemom 25 litrov je vyrobená z kvalitného a odolného plastu.

Všetkým velkochovatelům, chovným staniciam aj malým domácim chovom odporúčame túto plastovou stojanovú napájačku pre hydinu v objeme 25 litrov. Pri plnení zásobníka vody sa výpustné hrdlo uzavrie gumovým uzáverom a ten sa otvorí až po uzavretí plniaceho otvoru zásobníka. Vo stojanové napájačke voda vyteká do napájacej plastovej misky a až je koniec výpustného hrdla ponorený, hladina vody v nej zostáva konštantná, pretože upité množstvo sa priebežne dopĺňa.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.