Naše zboží

DREVENÝ ZATEPLENÝ KURNÍK 1 - 20 SLIEPOK

Vaša cena: € 865,22
Bez DPH: € 715,06
Zľava: 23.46 %
Běžná cena: € 1 130,43
Ušetríte: € 265,22
Dostupnosť: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
Pre vonkajšie použitie odporúčame zakúpiť tento väčší drevený zateplený kurník, určený pre jednu až dvadsať sliepok.
 
Pre vonkajšie použitie odporúčame zakúpiť tento väčší drevený zateplený kurník, určený pre jednu až dvadsať sliepok.

Pre väčšie domáce chovy i profesionálnych velkochovatelov hydiny, špecializujúcej sa na chov vo výbehu, odporúčame zakúpiť tento drevený zateplený kurník, ktorý je určený pre použitie v exteriéri. Vnútri kurníku sú dve bidla, tri nosné hniezda, schodíky a vetracie okienko.

 

Drevený zateplený kurník je vyrobený z kvalitných drevených materiálov. Rozmery zatepleného kurníku sú: dĺžka 180cm, výška 140cm, hĺbka 130cm. Konštrukcia smrek hranol prierez 6/6 alebo 6/4 cm jedná sa o celošroubovanou alebo celodlabanou variantu rámu. Vonkajší plášť palubovky hr. = 15-20mm opäť nerez vrutmi montované. Uprostred sendviče polystyrén 30-50mm. Vnútorný plášť MDF, OSB, palubovky.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.