KURNÍK S VÝBEHOM PRE 5 - 15 SLIEPOK

Vaša cena: € 1 521,30
Bez DPH: € 1 257,28
Zľava: 39.65 %
Běžná cena: € 2 520,87
Ušetríte: € 999,57
Dostupnosť: Skladem
do 30 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
Pre väčších chovateľov hydiny je určený tento kurník s výbehom, určený pre 5 - 15 sliepok.
 
Pre väčších chovateľov hydiny je určený tento kurník s výbehom, určený pre 5 - 15 sliepok.

Nevyhnutným doplnkom každého velkochovatela alebo väčšieho domáceho chovu hydiny je tento kurník s výbehom, určený pre exteriéry. Kurník disponuje kapacitou pre 5 - 15 sliepok. Vnútri nájdeme 2x bidlo, trusník 2 x schodíky.

 

Znášková hniezda umiestnená vľavo-vpravo. Rozmer  kurníku s výbehom je až 3m2. Kurník je prevedený z masívnej konštrukcie smrek nohy môžu byť vyrobené z smrekovca pre dlhšiu trvanlivosť proti poveternostným vplyvom. Plášť smrek palubovky 15-22 mm skrutkované vrutmi. Zateplenie polystyrén 30-50 mm.

 

dĺžka: 2,2m, hĺbka: 1,3m výška: 1,3m

 
 
 
 
 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.