Naše zboží

STOJAN NA FLAŠKU VÍNA, ZÁSOBNÍK NA ZÁTKY

Vaša cena: € 65,17
Bez DPH: € 53,86
Zľava: 25.05 %
Běžná cena: € 86,96
Ušetríte: € 21,78
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Prekrásny stojan na fľašu vína kombinovaný so zásobníkom na korkové zátky/špunty

Dvojkombinácia držiaka na fľašu so zásobníkom na korkové štuple. Túto nádhernú mačaciu dekoráciu však môžete využiť okrem odloženia fľaše s vínom na akýkoľvek iný nápoj v podobnej fľaške. Rovnako zásobník je úplne univerzálny a je len na Vás, čím mačičke bruško naplníte.
Vhodné nielen domov na posedenie s priateľmi, ale aj ako stála dekorácia na pridržiavanie nejakého vzácnejšieho moku popr. ako krásny doplnok do mačacej kaviarne.

Špecifikácia:
Materiál: kov
Farba: zlatá
Veľkosť:
18 * 11 * 24cm / 7.1 * 4.3 * 9.4in 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.