Probíhají dovolené! Sklad funguje, objednávky odesíláme, emaily budou vyřizovány příští týden. Děkujeme.

STOJAN NA FLAŠKU VÍNA, ZÁSOBNÍK NA ZÁTKY

Vaše cena: 1499,-
Bez DPH: 1239,-
Sleva: 25.05 %
Běžná cena: 2000,-
Ušetříte: 501,-
Dostupnost: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Překrásný stojan na láhev vína kombinovaný se zásobníkem na korkové zátky/špunty

Dvojkombinace držáku na láhev se zásobníkem na korkové špunty. Tuto nádhernou kočičí dekoraci však můžete využít kromě odložení láhve s vínem na jakýkoliv jiný nápoj v podobné flašce. Stejně tak zásobník je zcela univerzální a je jen na Vás, čím kočičce bříško naplníte.
Vhodné nejen domů na posezení s přáteli, ale i jako stálá dekorace na přidržování nějakého vzácnějšího moku popř. jako krásný doplněk do kočičí kavárny.

Specifikace:
Materiál: kov
Barva: zlatá
Velikost: 
18 * 11 * 24cm / 7.1 * 4.3 * 9.4in 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.