Naše zboží

Moje filozofie

 

Potřebujete vyřešit nějakou nestandardní situaci, my vás v tom nenecháme. Garantuji vám, že tak to také zůstane a vždy se budete mít na koho obrátit!

 

Kromě toho, že zákazník musí mít vždy dovolání k osobě, která je kompetentní jeho problém ihned řešit, musí mít jistotu, že bude jakýkoliv problém vyřízen. Za posledních 5 let provozování internetového obchodu Časkrmení a deseti-tisíce odeslaných zásilek jsme nezamítli jedinou reklamaci! 

 

Proč jste s námi v bezpečí

 

Záruka dostupnosti - zaručujeme dostupnost na tel. čísle PO-PA od 8-16hod : 733577670

30-denní garance vrácení peněz - prodloužíme Vám termín, ve kterém můžete zboží vrátit

 Chráníme Vaše údaje - jsme registrování na Úřadě pro ochranu osobních údajů

Chráníme Vaši komunikaci - šifrujeme komunikaci zabezpečeným protokolem HTTPS

Vycházíme vstříc - rychlé vyřízení reklamací ke spokojenosti zákazníka

 

Co je SSL certifikát

 

Internetový obchod ČasKrmení.cz využívá bezpečné SSL kódování, které zajišťuje nejvyšší stupeň ochrany Vašich osobních údajů. Ty přenáší mezi servrem a Vaším počítačem v zašifrované podobě. Použít zabezpečeného připojení přes HTTPS je povinností každého provozovatele webových stránek, kde se od uživatele vyžadují jakékoliv citlivé údaje (například přihlášení).

 

Proč registrace na ÚOOÚ

 

Mnoho provozovatelů eshopů si neuvědomuje, že mají POVINNOST registrovat svůj internetový obchod na ÚOOÚ. Už jste si ověřili, zda je internetový obchod ve kterém nakupujete registrovaný na Úřadě pro ochranu osobních údajů, a zda práce s citlivými údaji podléhá kontrolám?

Internetový obchod ČasKrmení.cz ctí listinu základních práv a svobod a zaručené právo na ochranu občana před neoprávněným zasahováním do jeho soukromého a osobního života a neoprávněným shromažďováním, zveřejňováním nebo jiným zneužíváním osobních údajů.

 

30-denní záruka vrácení peněz

 

V rámci garance spokojenosti chceme našim klientům poskytnout nadstandartní výhody, aby vždy měli dostatek času na vyzkoušení zboží a případné vyřízení reklamace. 

Zákonnou lhůtu 14ti dnů na vrácení zboží bez udání důvodu prodlužujeme na 30 dní.

Své portfolio produktů stále aktualizujeme a problémové zboží z obchodu vyřazujeme. Díky tomu je počet reklamací redukován na minimum, a pokud k nějakým dojde, vždy máme dostatek prostředků k jejich vyřízení. Za celé období naší existence neexistuje jedinná reklamace, kterou bychom zamítli.

 

Ověřeno zákazníky

 

Eshop Časkrmení.cz patří mezi důvěryhodný eshop ověřený velkým množstvím zákazníků. Proto také obdržel od Heureky certifikát "Ověřeno zákazníky". Snadno si tak můžete ověřit zpětnou vazbu všech zákazníků.

 

 

Provozovatel webu:

 

Bc. Miroslav Beran

Jana Zajíce 953, 53012 Pardubice

IČ: 01160095, DIČ: CZ8402083360

ŽL čj. ŽÚ/12/9852/Mar/4 sp.zn. ŽÚ/12/89852/Mar vydal Magistrát města Pardubic, Obecní živnostenský úřad, 530 21, Pernštýnské náměstí 1
číslo účtu: 2000247571 / 2010

email: info@caskrmeni.cz

tel: 733577670

 

Provozovna:

 

Provozovna není odběrným místem,  všechny objednávky jsou doručovány dopravcem GLS.

 

 


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.