Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

VEPŘOVÉ UCHO 100ks VÝBĚR!

Vaše cena: 1999,-
Bez DPH: 1738,-
Sleva: 20.04 %
Běžná cena: 2500,-
Ušetříte: 501,-
Dostupnost: Skladem
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Nejžádanější psí pochoutka, přírodní sušené (nikoliv uzené), sušeno horkým vzduchem, bez barviv, bez aditiv, bez konzervantů, 20cm velké, česká výroba, be

VEPŘOVÉ UCHO JE KLASIKA!


- neodolatelná vůně a chuť
- nádherná velikost !
- dlouhá výdrž

- vhodné ke žvýkání, posiluje dásně a chrup
- akce na multipack


Jedná se o vepřové ucho velikosti až 20 cm k dlouhému žvýkání. Tyto uši jsou důkladně tříděny a proto se jedná jen o kousky prvotřídní kvality.


Tuto suchou klasiku - vepřevé slechy pro nás suší český výrobce s mnohaletými zkušenostmi, jehož výroba podléhá přísnému veterinárnímu dohledu.

Naše uši NESMRDÍ! Stalo se vám někdy, že jste obdrželi produkt nevalné kvality? Mnohdy všelijak pokroucený, nevzhledný, ulepený nebo dokonce zapáchající? Někteří výrobci surovinu dlouho před usušením zamrazují, ale my uši ze ZAMRAŽENÉ SUROVINY NEBEREME!

Vepřové ucho musí splňovat vysoké kvalitativní standardy. Vepřové slechy se musí co nejrychleji zpracovat, očistit a dostat do sušárny. Díky tomu od nás koupíte sušený pamlsek, který je pěkný na pohled, suchý, nepokroucený, voňavý, prostě jeden jako druhý. Pokud přesypáváte stovku uší které jsou řádně vysušené, musí zvonit jedno o druhé. Správně usušené vepřové ucho poznáte.

 

My sami máme sušené pamlsky velmi rádi, jelikož vždy víme co kupujeme. Je to pamlsek, který se nedá ničím ošidit, ani nastavit, pamlsek stoprocentně přírodní kvality.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.