Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

JAK ZASÍLÁME:

99

(hmotnost balíčku - neomezená)

Při objednávce převyšující 499Kč se můžete těšit na poštovné 99 Kč a balíček bude doručen až k vám domů. Navíc v této ceně je již zahrnutá dobírka v hodnotě 39 Kč a balné v hodnotě 10Kč za krabici a strečovou fólii. Odpadají také zbytečně složité převody peněz z účtu na účet a následné čekání na připsání kreditu. Díky tomu Vám můžeme zboží zaslat hned. Za tento komfort vděčíme přepravci GLS.
Pokud vaše objednávka nepřevýší částku 499Kč, bude účtováno poštovné 149Kč.


JAK BALÍME:


a)
Strečová fólie
Některé zásilky, je-li to vhodné, balíme omotáním strečovou fólií, která je chrání před nepřízní počasí a v případě poškození některého zboží v průběhu přepravy, před znehodnocením jednoho produktu druhým.

b) Krabice + strečová fólie
U většího množství drobných, méně skladných, nebo na poškození náchylných předmětů používáme recyklované kartónové krabice. Ty opět omotáváme strečovou fólií, která je zpevní a chrání před nepříznivými vlivy.


PLATBY:


Přijímáme pouze platby, které nepodléhají EET. Pod ně spadá zaslání zboží na dobírku, převod na bankovní účet, převod peněz z pl. brány Paypal (platby kartou nepřijímáme).


Zboží vždy objednávejte přes eshop, výdejní místo ke skladu není, naše rozvozy po Pardubicích byly zrušeny ke dni 29.1.2017


P.O.BOX:


Dopravu České pošty včetně doručení do P.O.boxu nevyužíváme z důvodu nízké kvality těchto služeb a nedoručitelnosti zásilek až o 1000% vyšší, než u všech ostatních přepravců, což dlouhodobě způsobovalo poškozování dobrého jména naší firmy. Nyní vybíráme jen nejlepší dopravce v ČR. Proto můžeme garantovat dlouhodobou doručitelnost balíčků přes 98%.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.