JAK ZASÍLÁME:

99

(za každých započatých 30 kg)

Při objednávce převyšující 499Kč se můžete těšit na poštovné 99 Kč a balíček bude doručen až k vám domů. Dobírka činí 39Kč. Je možné platit i kartou u řidiče.
Pokud vaše objednávka nepřevýší částku 499Kč, bude účtováno poštovné 149Kč. Cena 99Kč platí za každých započatých 30 kg a v případě přesáhnutí tohoto limitu bude cena doúčtována. 

 

JAK BALÍME:


a)
Strečová fólie
Některé zásilky, je-li to vhodné, balíme omotáním strečovou fólií, která je chrání před nepřízní počasí a v případě poškození některého zboží v průběhu přepravy, před znehodnocením jednoho produktu druhým.

b) Krabice + strečová fólie
U většího množství drobných, méně skladných, nebo na poškození náchylných předmětů používáme recyklované kartónové krabice. Ty opět omotáváme strečovou fólií, která je zpevní a chrání před nepříznivými vlivy.

 

PLATBY:

 

Přijímáme pouze platby, které nepodléhají EET. Pod ně spadá zaslání zboží na dobírku, převod na bankovní účet, převod peněz z pl. brány Paypal (platby kartou nepřijímáme).

 

Zboží vždy objednávejte přes eshop, výdejní místo ke skladu není, naše rozvozy po Pardubicích byly zrušeny ke dni 29.1.2017

 

P.O.BOX:

 

Dopravu České pošty včetně doručení do P.O.boxu nevyužíváme z důvodu nízké kvality těchto služeb a nedoručitelnosti zásilek až o 1000% vyšší, než u všech ostatních přepravců, což dlouhodobě způsobovalo poškozování dobrého jména naší firmy. Nyní vybíráme jen nejlepší dopravce v ČR. Proto můžeme garantovat dlouhodobou doručitelnost balíčků přes 98%.

 

KVALITA DOPRAVY:

 

Volíme dopravce s doručitelností převyšující 98%, tudíž nemělo by docházet k problémovým situacím. Ale jak všichni víme, slabinou je lidský faktor. Pokud nastane situace kdy nebude možné se s přepravní službou nijak domluvit, pokud došlo na cestě k vám k nějaké nestandardní situaci, volejte naši zákaznickou linku 733 577 670


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.