Aplikace pro naše stálé zákazníky ZDARMA

 

Vážení přátelé, pokud jste našimi stálými zákazníky a zvládli jste svoji první objednávku, máme pro vás malý dárek - vychytávku, která je zcela zdarma a možná vás natolik nadchne, že už nebudete chtít opakovat objednávky jinak. Pokud jste již zvládli nejméně jednu objednávku v našem eshopu, určitě jste si všimli, že jsme pro vás připravili funkce opakování objednávek ze samotného obchodu, ale i přímo z mailuOpakování objednávek z mailu je velmi oblíbené a často používané, ale existuje ještě komfortnější způsob jak objednat!

 

Chcete vidět, jak to funguje? Podívejte se na toto video!


Máte tablet či chytrý telefon? Neváhejte a stáhněte si naší aplikaci, díky které
objednáte za 2 vteřiny a přitom budete mít vše pod absolutní kontrolou! Aplikaci jsme pro vás naprogramovali ve dvou verzích - pro Android a pro Apple. Stahujte, zkoušejte, budeme rádi, pokud právě Vám udělá naše appka radost :-)

Každé objednávce z mobilní aplikace je přiřazena nejvyšší priorita. Jedná se o službu určenou klientům, kteří si váží svého času a tak budeme přistupovat k vašim objednávkám - budou vyřizovány přednostně!

 

1) Stažení aplikace

 • Pro Android
  pokud jste vlastníkem androida, stahujte na této internetové adrese.


 • Pro Apple
  pokud jste šťastným majitelem přístrojů zn. Apple, pokračujte prosím na tuto adresu
2) Spuštění aplikace

Ikonka se po instalaci aplikace objeví na vašem mobilním zařízení. Umístěte si ji tam, kde vám bude nejvíce užitečná.
Pokud vám dojde vaše oblíbené krmivo nebo pamlsky, které pravidelně objednáváte,
klikněte na ikonku "Čas krmení"


 • První spuštění
  Při prvním spuštění aplikace budete požádáni o jméno a heslo. Tyto přihlašovací údaje jsou totožené s údaji, kterými se přihlašujete do eshopu caskrmeni.cz


 • Opakované spuštění
  Při opakovaném spuštění již není potřeba nic zadávat, pouze se těšit z pohodlného nákupu
3) Zopakování objednávky

Po otevření aplikace se vám ihned načte vaše poslední objednávka z eshopu caskrmeni.cz. Vše je naprosto jednoduché, přehledné a intuitivní. Po kontrole stisknete tlačítko "Objednat znovu" a je hotovo :-)

Co se bude dít dále? Vaše objednávka je tímto automaticky přenesena do našeho eshopu a bude vyřízena standardním způsobem.


Takto můžete opakovat objednávky měsíc co měsíc. Vyhnete se tak spouštění prohlížeče, vypisování či hledání adresy eshopu, logování, vyhledávání produktů, nákupnímu košíku a přitom budete mít vše dokonale pod kontrolou!

Věřím, že si aplikaci oblíbíte a že se díky ní každá objednávka stane příjemným zážitkem. Pokud nám budete chtít sdělit své dojmy z nakupování prostřednictvím této aplikace, budu se na vaše odpovědi těšit :-) 

 


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.