Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

SUŠENÁ HOVĚZÍ CHRUPAVKA 1kg

Vaše cena: 249,-
Bez DPH: 217,-
Sleva: 28.65 %
Běžná cena: 349,-
Ušetříte: 100,-
Dostupnost: Skladem 3 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Sušená hovězí chrupavka, sušená pochoutka pro psy.

Sušená hovězí chrupavka 1kg

CO MŮŽETE OD HOVĚZÍ CHRUPAVKY ČEKAT?

- jedná o čistě přírodní pamlsek
- posilují žvýkací svaly a čistí pejskův chrup
- středně velkému psovi trvá rozkousání pamlsku 10 minut!


Hovězí chrupavka je sušená pochoutka pro psy o velikosti jednoho kousku cca 27x10 cm. Jedná se o pochoutku stoprocentně přírodní bez konzervantů a barviv.

My sami máme sušené pamlsky velmi rádi, jelikož vždy víme co kupujeme. Je to pamlsek, který se nedá ničím ošidit, ani nastavit, pamlsek stoprocentně přírodní kvality.

 

Nakupte zrychleně množství, které nejčastěji volí ostatní zákazníci

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.