SUŠENÁ HOVÄDZIA CHRUPAVKA 1kg

Vaša cena: € 13,00
Bez DPH: € 11,61
Zľava: 40.2 %
Běžná cena: € 21,74
Ušetríte: € 8,74
Dostupnosť: Skladem 6 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Sušená hovädzia chrupavka, sušená pochúťka pre psov.

Sušená hovädzia chrupavka 1kg

 

ČO MÔŽETE OD HOVÄDZIE CHRUPAVKY ČAKAŤ?

 

- jedná o čisto prírodnú maškrtu
- posilňujú žuvacie svaly a čistí pejskův chrup
- stredne veľkému psovi trvá rozhryzenie maškrty 10 minút!


Hovädzia chrupavka je sušená pochúťka pre psov s veľkosťou jedného kúsku cca 27x10 cm. Jedná sa o pochúťku stopercentne prírodnú bez konzervantov a farbív.


My sami máme sušené maškrty veľmi radi, lebo vždy vieme čo kupujeme. Je to maškrta, ktorá sa nedá ničím oklamať, ani nastaviť, maškrta stopercentne prírodné kvality.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.