Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

PRÚTENÝ PELECH PRE MAČKU ROHOVÝ

Vaša cena: € 86,52
Bez DPH: € 71,51
Dostupnosť: Skladem
do 14 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
Luxusný prútený pelech pre mačku s vkladacím vankúšikom do vnútorných priestorov - bytu či domu.
 
Luxusný prútený pelech pre mačku s vkladacím vankúšikom do vnútorných priestorov - bytu či domu.
PRÚTENÝ PELECH PRE MAČKU ROHOVÝ
PRÚTENÝ PELECH PRE MAČKU ROHOVÝ

Pelech pre mačku ručne pletený s prírodného prútia

Zháňate kvalitný pelech, ktorý sa bude hodiť do interiéru bytu či domu? Prútený pelech s veľkosťou š.53 x hl.53 x V.14 / 25 (cm) bude pravdepodobne tým pravým. Túto pohodlnú postieľku vystlanú mäkkým vankúšikom nemusíte strkať nikam do kúta, ale môžete, lebo rohový tvar je na to priamo robený :-) Ovšem táto prútená váľanda bude vo vašej domácnosti robiť parádu. Materiál je prírodne nezávadný a nemôže vašej mačičke či kocúrikovi nijako ublížiť. Prútie sa nijako neštiepi, neláme, nemusíte sa teda báť o zdravie svojich domácich miláčikov.

Ak pelech prirazíme ku stene, na jeho prednej strane si môžete všimnúť zníženého výkroje. Ten neslúžia len na okrasu, ale plní praktickú funkciu, a to k pohodlnému nachádzaniu a vyliezaní zvieratká. Krásne, guľaté, pletené nožičky drží maznáčika kúsok nad chladnú zemou a zabráni premočeniu vankúšika v prípade náhlej kalamity.

Tento pelech udržíte bez problémov čistý. K údržbe postačí vlhká handrička, vankúšik možno vybrať a vyprať zvlášť.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.