Naše zboží

PROUTĚNÝ PELÍŠEK PRO KOČKU ROHOVÝ

Vaše cena: 1990,-
Bez DPH: 1645,-
Dostupnost: Skladem
do 14 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
Luxusní proutěný pelíšek pro kočku s vkládacím polštářkem do vnitřních prostor - bytu či domu.
 
Luxusní proutěný pelíšek pro kočku s vkládacím polštářkem do vnitřních prostor - bytu či domu.
PROUTĚNÝ PELÍŠEK PRO KOČKU ROHOVÝ
PROUTĚNÝ PELÍŠEK PRO KOČKU ROHOVÝ

Pelíšek pro kočku ručně pletený s přírodního proutí

Sháníte kvalitní pelíšek, který se bude hodit do interiéru bytu či domu? Proutěný pelech o velikosti š.53 x hl.53 x v.14/25(cm) bude pravděpodobně tím pravým. Tuto pohodlnou postýlku vystlanou měkounkým polštářkem nemusíte strkat nikam do kouta, ale můžete, neboť rohový tvar je na to přímo dělaný :-) Ovšem tato proutěná válenda bude ve vaší domácnosti dělat parádu. Materiál je přírodně nezávadný a nemůže vaší kočičce či kocourkovi nijak ublížit. Proutí se nijak neštěpí, neláme, nemusíte se tedy bát o zdraví svých domácích miláčků

Pokud pelíšek přirazíte ke stěně, na jeho přední straně si můžete všimnout snížené výkroje. Ta neslouží pouze na okrasu, ale plní praktickou funkci, a to k pohodlnému nalézání a vylézání zvířátka. Krásné, kulaté, pletené nožičky drží mazlíčka kousek nad chladnou zemí a zabrání promáčení polštářku v případě náhlé kalamity.

Tento pelíšek udržíte bez problémů čistý. K údržbě postačí vlhký hadřík, polštářek lze vyndat a vyprat zvlášť.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.