Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

CLICKER TRIXIE S TLAČIDLOM

Vaša cena: € 6,48
Bez DPH: € 5,35
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Clicker s tlačidlom a pružinou, pomôcka pre výcvik psa.

Clicker s tlačidlom a pružinou, pomôcka pre výcvik psa od Trixie.


Kliker je jednoduchý prístroj, ktorý po mechanickom stlačení vydá zvuk, slabšie či silnejšie cvaknutie. Kliker od Trixie je puzdro čiernej farby s jemným červeným gombíkom. K tomuto puzdru je pripevnená pružina, ktorú si môžete pripnúť napr. k opasku a tak budete mať clicker stále pri sebe.
Takže kliker je vlastne akási akustická pomôcka a na čo je dobrá? Nahrádza nám pochvalu. A aký je samotný postup?

Najprv musí psík pochopiť, že kliknutie znamená pochvala. Teda klikneme a podáme maškrtu. Medzi klikom a maškrtou musí prebehnúť čo najmenšie oneskorenie a maškrta, ktorú podávame mu musí čo najviac chutiť.

Potom psíkovi začneme klikať za správanie, ktoré sa nám páčia. Narozdiel od inej pochvaly je výhodou rýchlosť. Môžeme tak reagovať na žiadané správanie okamžite a to aj napriek tomu, že je psík od nás ďaleko.

Za toto žiadané správanie mu iba klikáme, nehovoríme pri tom. V druhej fáze mu pridáme povel.


Po každom kliknutí nasleduje podanie maškrty, aby sa podmienená reakcia nevytratila.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.