Naše zboží

CLICKER TRIXIE S TLAČÍTKEM

Vaše cena: 149,-
Bez DPH: 123,-
Dostupnost: Prodej skončil
 
Clicker s tlačítkem a pružinou, pomůcka pro výcvik psa.

Clicker s tlačítkem a pružinou, pomůcka pro výcvik psa od Trixie.

Kliker je jednoduchý přístroj, který po mechanickém stlačení vydá zvuk, slabší či silnější cvaknutí. Kliker od Trixie je pouzdro černé barvy s jemným červeným knoflíkem. K tomuto pouzdru je připevněna pružina, kterou si můžete připnout např. k opasku a tak budete mít clicker stále při sobě.
Takže kliker je vlastně jakási akustická pomůcka a k čemu je dobrá? Nahrazuje nám pochvalu. A jaký je samotný postup?

Nejprve musí pejsek pochopit, že kliknutí znamená pochvala. Tedy klikneme a podáme pamlsek. Mezi klikem a pamlskem musí proběhnout co nejmenší prodleva a pamlsek, který podáváme mu musí co nejvíce chutnat.

Poté pejskovi začneme klikat za chování, které se nám líbí. Narozdíl od jiné pochvaly je výhodou rychlost. Můžeme tak reagovat na žádané chování okamžitě a to i přesto, že je pejsek od nás daleko.

Za toto žádané chování mu pouze klikáme, nemluvíme u toho. V druhé fázi mu přidáme povel.


Po každém kliknutí následuje podání pamlsku, aby se podmíněná reakce nevytratila.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.