Naše zboží

KNIHA PEKINÉZ

Vaša cena: € 13,00
Bez DPH: € 11,82
Dostupnosť: Skladem 5 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Kniha Pekinéz, Juliette Cunliffeová. Bohato farebne ilustrované. ISBN 80-7321-086-X

Kniha Pekinéz

Kniha pekinéz je jednou poublikací zo série knižiek o vyhľadávaných psích plemenách. Dozviete sa o pôvode plemená pekinéz, jeho štandarde a osobitostiach, každodennej starostlivosti o psa, o jeho plemenitbe, výchove, využití a výcviku, o výstavách, zdravotnej starostlivosti a starostlivosti o starého psa. Nájdete tu riešenie všetkých problémov - od výchovných cez alergie po problémy s blchami. Knižka vždy ponúkne spôsob, ako im predchádzať a stane sa nepostrádateľným sprievodcom majiteľa pekinéza od šteňací dní po pokročilý vek. Podľa mienky špičkových chovateľov a cvičiteľov psov je to nevyhnutná pomôcka pre každého začínajúceho majiteľa Pekinéza.
 

  • Počet strán: 160
  • 80-7321-086-X
  • Väzba: viazaná
 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.