KNIHA PEKINÉZ

Vaše cena: 299,-
Bez DPH: 272,-
Dostupnost: Skladem 5 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Kniha Pekinéz,Juliette Cunliffeová. Bohatě barevně ilustrováno. ISBN 80-7321-086-X

Kniha Pekinéz

Kniha pekinéz je jednou poublikací ze série knížek o vyhledávaných psích plemenech. Dozvíte se o původu plemena pekinéz, jeho standardu a zvláštnostech, každodenní péči o psa, o jeho plemenitbě, výchově, využití a výcviku, o výstavách, zdravotní péči a péči o starého psa. Najdete zde řešení všech problémů - od výchovných přes alergie po potíže s blechami. Knížka vždy nabídne způsob, jak jim předcházet a stane se nepostradatelným průvodcem majitele pekinéze od štěněcích dnů po pokročilý věk. Podle mínění špičkových chovatelů a cvičitelů psů je to nezbytná pomůcka pro každého začínajícího majitele Pekinéze.

 

  • Počet stran : 160
  • 80-7321-086-X
  • Vazba : vázaná
 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.