Naše zboží

ŠIROKÝ PODLAHOVÝ LEPIACI VALČEK TELESKOP

Vaša cena: € 21,70
Bez DPH: € 17,93
Zľava: 28.61 %
Běžná cena: € 30,39
Ušetríte: € 8,70
Dostupnosť: Prodej skončil
 
Široký valček na odstraňovanie srsti nielen z podlahy.

Novinka na trhu! Odstraňovanie popadané srsti či chlpov nalepených na vaše sedačky nebolo nikdy jednoduchšie. Tento lepiaci valček je možné použiť na všetky druhy podlahových povrchov od dlaždíc, linolea až po parkety či plávajúce podlahy. Vďaka teleskopickému držiaku sa nebudete musieť hrbiť a zvládnete odstrániť chĺpky z podlahy behom chvíľky. Po vyčistení len nasadíte ochranu. Rovnako tak s týmto valčekom ľahko vyčistíte nábytok. Doteraz sa musel človek prať s malými lepiacimi valčekmi, s týmto širokým valcom bude práca hotová hneď. Rukoväť je dlhá 74-120cm. Náhradné valčeky sa dajú dokúpiť. Šírka valčeka 16cm.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.