Naše zboží

ŠIROKÝ PODLAHOVÝ LEPÍCÍ VÁLEČEK TELESKOP

Vaše cena: 499,-
Bez DPH: 412,-
Sleva: 28.61 %
Běžná cena: 699,-
Ušetříte: 200,-
Dostupnost: Prodej skončil
 
Široký váleček na odstraňování srsti nejen z podlahy.

Novinka na trhu! Odstraňování popadané srsti či chlupů nalepených na vaše sedačky nebylo nikdy snažší. Tento lepící váleček lze použít na všechny druhy podlahových povrchů od dlaždic, lina až po parkety či plovoucí podlahy. Díky teleskopickému držáku se nebudete muset hrbit a zvládnete odstranit chloupky z podlahy během chvilky. Po vyčištění jen nasadíte ochranu. Stejně tak s tímto válečkem snadno vyčistíte nábytek. Doposud se musel člověk prát s malými lepícími válečky, s tímto širokým válcem bude práce hotová hned. Rukojeť je dlouhá 74-120cm. Náhradní válce se dají dokoupit. Šířka válečku 16cm.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.