VALČEK NA ODSTRÁNENIE CHLPOV

Vaša cena: € 6,48
Bez DPH: € 5,35
Dostupnosť: Skladem 4 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Valček na odstránenie chlpov z odevu. Obsahuje 60 listov.

Valček na odstránenie chlpov od Trixie


PREČO ODPORÚČAME ODSTRAŇOVAČ CHLPOV?


- jedná sa o lacnú pomôcku, ktorá perfektne odstráni chlpy z oblečenia
- mechanická pomôcka, ktorá nepotrebuje napájanie
- vďaka malej veľkosti ho môžete mať stále pri sebe
- valčeky sú vymeniteľné


Malý praktický valček, ktorý vyrieši problémy s chlpy na oblečeniu a nábytku. Praktická a pritom veľmi lacná pomôcka, ktorú by mal mať každý chovateľ. Odstraňuje vypadané chlpy  z čalúnenia nábytku a oblečenia. V cene je zahrnutá tiež náhradná náplň, ktorá obsahuje 60 listov.
Už sa Vám niekedy stalo, že ste brali niekoho vozom a nemohli ste ho posadiť do sedadla plného chlpov? Ponáhľali ste niekedy do divadla a zistili, že na seba sako vziať jednoducho nemôžete? Tieto problémy by ste hravo vyriešili, ak by ste mali pri sebe tento malý odstraňovač chlpov.
Ako tento odstraňovač funguje? Odstránite ochranný obal z valčeka, uchopíte ho za rukoväť a ľahko prejdete po znečistenom povrchu. Chĺpky zostanú na povrchu valčeka a vaše sako je opäť čisté.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.