VÁLEČEK NA ODSTRAŇĚNÍ CHLUPŮ

Vaše cena: 149,-
Bez DPH: 123,-
Dostupnost: Skladem 3 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Váleček na odstranění chlupů z oděvu. Obsahuje 60 listů.

Váleček na odstranění chlupů od Trixie

PROČ DOPORUČUJEME ODSTRAŇOVAČ CHLUPŮ?

- jedná se o levnou pomůcku, která perfektně odstraní chlupy z oblečení
- mechanická pomůcka, která nepotřebuje napájení
- díky malé velikosti ho můžete mít stále u sebe

- válečeky jsou vyměnitelné

Malý praktický váleček, který vyřeší problémy s chlupy na oblečení a nábytku. Praktická a přitom velmi levná pomůcka, kterou by měl mít každý chovatel. Odstraňuje vypadané chlupy z čalounění nábytku a oblečení. V ceně je zahrnuta také náhradní náplň, která obsahuje 60 listů.
Už se Vám někdy stalo, že jste brali někoho vozem a nemohli jste ho posadit do sedadla plného chlupů? Spěchali jste někdy do divadla a zjistili, že na sebe sako vzít prostě nemůžete? Tyto problémy byste hravě vyřešili, pokud byste měli u sebe tento malý odstraňovač chlupů.
Jak tento odstraňovač funguje? Odstraníte ochranný obal z válečku, uchopíte ho za rukojeť a lehce přejedete po znečištěném povrchu. Chloupky zůstanou na povrchu válečku a vaše sako je opět čisté.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.