Naše zboží

PAW PLUNGER ČISTIČ LABIEK STREDNÝ

Vaša cena: € 34,74
Bez DPH: € 28,71
Dostupnosť: Skladem 71 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Paw plunger stredný. Čistič labiek pre stredné psy.

PAW PLUNGER STREDNÝ - pre psov o váhe 10-30 kg

Čistič labiek, ktorý odstraňuje blato, špinu, sneh, nepríjemnú soľ, používanú k zimným posypům. Paw plunger sa stane Vašou najobľúbenejšou pomôckou pre psiu hygienu.

Nezpůsobujte psíkovi nepríjemné chvíľky, možno to aj ľahko a rýchlo!

Už Vás nebaví zápasiť s psíkom v dreze či vani? Nebaví Vás upratovať po čistení labiek? Nie je potrebné, je tu revolučná novinka, s ktorou bude návrat domov pohoda. A ako na to?

 

1) Nie je potrebné žiadne mydlo, len teplá voda. Naplníte téglik a jemne vložíte pejskové tlapičky dovnútra.

2) Jemným pohybom téglika hore a dole vyčistíte labku behom pár sekúnd

3) Špinavú vodu vylejete.

 

PawPlunger® vám ušetrí nielen veľa peňazí, ale aj času. Vďaka Paw plunger sa budete môcť postarať o špinavé labky aj v luxusnom oblečku po návrate z práce. Vďaka Paw Plugeru ochránite koberce aj drahý nábytok a možno bude manipulácia s ním baviť aj Vášho manžela či ratolesti.

PawPlunger bude skvelým pomocníkom najmä na čistenie labiek v jesennom či zimnom období.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.