PAW PLUNGER ČISTIČ TLAPEK STŘEDNÍ

Vaše cena: 799,-
Bez DPH: 660,-
Dostupnost: Skladem 50 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Paw plunger střední. Čistič tlapek pro střední psy.

PAW PLUNGER STŘEDNÍ - pro psy o váze 10-30 kg

Čistič tlapek, který odstraňuje bláto, špínu, sníh, nepříjemnou sůl, používanou k zimním posypům. Paw plunger se stane Vaší nejoblíbenější pomůckou pro psí hygienu.

Nezpůsobujte pejskovi nepříjemné chvilky, lze to i snadno a rychle! 

Již Vás nebaví zápasit s pejskem ve dřezu či vaně? Nebaví Vás uklízet po čištění tlapek?  Není třeba, je tu revoluční novinka, s kterou bude návrat domů pohoda. A jak na to?


1) Není potřeba žádné mýdlo, jen teplá voda. Naplníte kelímek a jemně vložíte pejskovu tlapičku dovnitř.

2) Jemným pohybem kelímku nahoru a dolů vyčistíte tlapku během pár vteřin

3) Špinavou vodu vylejete.

 

PawPlunger® vám ušetří nejen spoustu peněz, ale i času. Díky Paw Plungeru se budete moci postarat o špinavé tlapky i v luxusním oblečku po návratu z práce. Díky Paw Plugeru ochráníte koberce i drahý nábytek a možná bude manipulace s ním bavit i Vašeho manžela či ratolesti. 

PawPlunger bude skvělým pomocníkem zejména na čištění tlapek v podzimním či zimním období. 

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.