ĽADVINKOVÝ PÁS NA MAŠKRTY

Vaša cena: € 13,00
Bez DPH: € 10,74
Zľava: 25.06 %
Běžná cena: € 17,35
Ušetríte: € 4,35
Dostupnosť: Skladem 6 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Ľadvinový pás na maškrty, veľkosť 17x12x7cm. Viac vreciek, vrecko na telefón, krúžok na pripnutie kľúčov apod. Praktická a lacná ľadvinka.

Ľadvinový pás na maškrty

Ľadvinka nylonová od firmy Trixie pre psíčkarov. Tento lacný výcvikový ľadvinový pás je vyrobený z pevného, odolného nylonu, možno k nemu pomocou krúžku pripnúť vodítko, náhubok, kľúče a podobne.

Farebne je ladený do dvoch farieb, kedy prevláda neutrálna čierna. Veľká šírka pásu je jeho výhodou, nosenie ťažších vecí je tak oveľa komfortnejšie. Produkt je vhodný ako pre mužov, tak pre ženy.

Ľadvinka je vybavená veľkým hlavným vreckom na maškrty a menším vreckom vhodnom pre prenášanie hračiek a ďalších užitočných vecí. Pozor, každý iste uvíta ľahko dostupnú a ľahko otvárateľnou kapsičku na mobilný telefón :-)

Zháňate pamlskovník s pásikom? Nie je dôvod! K ľadvinovému pásu žiadny ďalší pásik nie je potrebný!

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.