LEDVINOVÝ PÁS NA PAMLSKY

Vaše cena: 299,-
Bez DPH: 247,-
Sleva: 25.06 %
Běžná cena: 399,-
Ušetříte: 100,-
Dostupnost: Skladem 6 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Ledvinový pás na pamlsky, velikost 17x12x7cm. Více kapsiček, kapsa na telefon, kroužek k připnutí klíčů apod. Praktická a levná ledvinka.

Ledvinový pás na pamlsky

Ledvinka nylonová od firmy Trixie pro pejskaře. Tento levný výcvikový ledvinový pás je vyrobený z pevného, odolného nylonu, lze k němu pomocí kroužku připnout vodítko, náhubek, klíče a podobně.

Barevně je laděný do dvou barev, kdy převládá neutrální černá. Velká šířka pásu je jeho výhodou, nošení těžších věcí je tak mnohem komfortnější. Produkt je vhodný jak pro muže, tak pro ženy.

Ledvinka je vybavena velkou hlavní kapsou na pamlsky a menší kapsičkou vhodnou pro přenášení hraček a dalších užitečných věcí. Pozor, každý jistě uvítá snadno dostupnou a snadno otevíratelnou kapsičku na mobilní telefon :-)

Sháníte pamlskovník s páskem? Není důvod! K ledvinovému pásu žádný další pásek není potřeba!

 

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.