PAPIEROVÉ SÁČKY NA PSIE EXKREMENTY 100ks

Vaša cena: € 17,35
Bez DPH: € 14,34
Dostupnosť: Skladem
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Papierové sáčky na psie exkrementy s kartónovú lopatkou s dôrazom na ohľad k životnému prostrediu.

Sáčky na psie exkrementy FEDOG

Jedná sa o papierové sáčky s vloženou kartónovú lopatkou, vyrobené z recyklovaného materiálu, ktoré je možno aj ďalej recyklovať (napr. Kompostovaním).

 

Prednosťou papierových sáčkov oproti mikrotenovým je zníženie možnosti zneužitia na iné účely a menšie zaťažovanie životného prostredia ťažko odbúrateľnými plasty.
Vrecká sú úplne nepriehľadné a prenášanie exkrementov je teda pre mnohých oveľa príjemnejšie.

 

Výroba sáčkov a ich potlač prebieha v novovzniknutej chránenej dielni s vlastím strojovým vybavením. Kompletizácii vykonávajú telesne postihnutí charita Zábřeh a Drutěva Praha.

 

Nakupte zrychleně množství, které nejčastěji volí ostatní zákazníci

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.