Naše zboží

PAPÍROVÉ SÁČKY NA PSÍ EXKREMENTY 100ks

Vaše cena: 199,-
Bez DPH: 164,-
Dostupnost: Skladem
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Papírové sáčky na psí exkrementy s kartónovou lopatičkou s důrazem na ohled k životnímu prostředí.

Sáčky na psí exkrementy FEDOG 

Jedná se o papírové sáčky s vloženou kartónovou lopatičkou, vyrobené z recyklovaného materiálu, které je možno i dále recyklovat (např. kompostováním).

Předností papírových sáčků oproti mikroténovým je snížení možnosti zneužití k jiným účelům a menší zatěžování životního prostředí těžce odbouratelnými plasty.
Sáčky jsou zcela neprůhledné a přenášení exkrementů je tedy pro mnohé mnohem příjemnější.

 

Výroba sáčků a jejich potisk probíhá v nově vzniklé chráněné dílně s vlastím strojním vybavením. Kompletaci provádí tělesně postižení charita Zábřeh a Drutěva Praha.

 

velikost : 13x29cm

 

 

 

Nakupte zrychleně množství, které nejčastěji volí ostatní zákazníci

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.