SÁČKY NA PSIE EXKREMENTY ROLE 27000ks

Vaša cena: € 536,52
Bez DPH: € 443,41
Zľava: 17.68 %
Běžná cena: € 651,74
Ušetríte: € 115,22
Dostupnosť: Skladem
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Sáčky na psie exkrementy 20x35 cm v roli. Čierna farba.

Sáčky na psie exkrementy zn. Časkrmení 20x35 cm v roli.

27000ks sáčkov (270 rolí v jednom kartóne)

Vrecká na exkrementy Časkrmení v roli. Na jednej roli je 100ks sáčkov. Tieto vrecká sú vyrobené z širšieho a pevnejšieho materiálu, teda je zbieranie oveľa komfortnejšie a určite upratovanie po psíkovi teda nebude nepríjemným zážitkom. Bežná hrúbka mikroténových vrecúšok býva 0,010mm, hrúbka tohto produktu je 0,015mm, teda o 50% navyše.

Produkt je teda vhodný pre zákazníka, ktorý nechce kupovať drahé papierové vrecká s lopatkou a zároveň nechce kupovať tenučké vrecúška o sile 0,01mm, s ktorými je zbieranie psích hovienok nepríjemné.

Taktiež nepriehľadná farba je pre tento typ produktov vyložene praktická. Vrecká Časkrmení sú produkt poskytujúci kompromis medzi cenou a komfortom.

 

Nakupte zrychleně množství, které nejčastěji volí ostatní zákazníci

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.