Naše zboží

SÁČKY NA PSÍ EXKREMENTY ROLE 27000ks

Vaše cena: 12340,-
Bez DPH: 10198,-
Sleva: 17.68 %
Běžná cena: 14990,-
Ušetříte: 2650,-
Dostupnost: Skladem
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Sáčky na psí exkrementy 20x35 cm v roli. Černá barva.

Sáčky na psí exkrementy zn. Časkrmení 20x35 cm v roli.

27000ks sáčků (270 rolí v deseti kartonech)

Sáčky na exkrementy zn. Časkrmení v roli. Na jedné roli je 100ks sáčků. Tyto pytlíky jsou vyrobeny z širšího a pevnějšího materiálu, tudíž je sbírání mnohem komfortnějšía určitě uklízení po pejskovi tedy nebude nepříjemným zážitkem. Běžná tloušťka mikrotenových sáčků bývá 0,010mm, tloušťka tohoto produktu je 0,015mm, tedy o 50% navíc

Produkt je tedy vhodný pro zákazníka, který nechce kupovat drahé papírové sáčky s lopatičkou a zároveň nechce kupovat tenoučké pytlíky o síle 0,01mm, s kterými je sbírání psích hovínek nepříjemné.

Taktéž neprůhledná barva je pro tento typ produktů vyloženě praktická. Sáčky Časkrmení jsou produkt poskytující kompromis mezi cenou a komfortem.

 

Velikost dutinky: délka 20 cm, průměr 2,5 cm

Velikost celé role: délka 20 cm, průměr 5 cm

 

Nakupte zrychleně množství, které nejčastěji volí ostatní zákazníci

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.