BATOH NA NOSENIE PSOV CONNOR DO 8kg

Vaša cena: € 26,04
Bez DPH: € 21,52
Zľava: 39.49 %
Běžná cena: € 43,04
Ušetríte: € 17,00
Akce končí za
Dostupnosť: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Prepravný batoh na nosenie psov connor je určený pre nosenie menších psov do 8 kg. Možno ho otvoriť zo strany a z vrchu. Je vybavený predným oddeleným vreckom a má nastaviteľné popruhy.

Batoh na nosenie psov CONNOR. Batoh na psa modrej farby 44x30x21cm max. do 8 kg

Pre nosenie psov menšie rasy alebo pre mačky, fretky alebo králiky poslúži prepravný ruksak Connor vhodný pre záťaž do 8 kg. Je vyrobený z pevného nylonu modrej farby. Ide o praktický výrobok, ktorý je odolný voči nečistotám, ľahko sa čistí a dá sa nosiť ako na ramenách, tak v ruke. Jeho praktické prevedenie oceníte na výletoch, ktoré by boli pre vášho psa príliš náročné, keby ich mal zdolávať celé po svojich.

Psíka či iné zviera do neho uložíte buď bočným alebo horným otvorom. Vnútri batohu maznáčika zaistíte karabínou, aby vám z batohu treba nevyskočil. Predná strana ruksaku je vybavená oddeleným vreckom. Batoh má nastaviteľné popruhy a praktické zapínanie na zips. Sieťky v batohu umožňujú dostatočnú cirkuláciu vzduchu, takže ani za teplého počasia nebude psík trpieť nedostatkom čerstvého vzduchu.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.