BATOH NA NOŠENÍ PSŮ CONNOR MODRÝ DO 8kg

Vaše cena: 990,-
Bez DPH: 818,-
Dostupnost: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Přepravní batoh na nošení psů connor je určen pro nošení menších psů do 8 kg. Lze ho otevřít ze strany a z vrchu. Je vybaven přední oddělenou kapsou a má nastavitelné popruhy.

Batoh na nošení psů CONNOR. Batoh na psa modré barvy 44x30x21cm max. do 8 kg

Pro nošení psů menší rasy anebo pro kočky, fretky nebo králíky poslouží přepravní ruksak Connor vhodný pro zátěž do 8 kg. Je vyroben z pevného nylonu modré barvy. Jedná se o praktický výrobek, který je odolný vůči nečistotám, snadno se čistí a dá se nosit jak na ramenou, tak v ruce. Jeho praktické provedení oceníte na výletech, které by byly pro vašeho psa příliš náročné, kdyby je měl zdolávat celé po svých.

Pejska či jiné zvíře do něj uložíte buďto bočním nebo horním otvorem. Uvnitř batohu mazlíčka zajistíte karabinou, aby vám z batohu třeba nevyskočil. Přední strana ruksaku je vybavena oddělenou kapsou. Batoh má nastavitelné popruhy a praktické zapínání na zip. Síťky v batohu umožňují dostatečnou cirkulaci vzduchu, takže ani za teplého počasí nebude pejsek trpět nedostatkem čerstvého vzduchu.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.