Naše zboží

TRIMOVACIE NÔŽ MARS 320 NA UŠI

Vaša cena: € 26,04
Bez DPH: € 21,52
Dostupnosť: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Trimovacie nôž MARS 320 zaguľatený pre trimovanie chlpov v ušiach a ťažko dostupných partiách.

Veľmi jemne ozubený neostrý trimovacie nôž používame predovšetkým pre trimovanie (vytrhávanie) chlpov v ťažko dostupných partiách, ako napríklad v ušiach. Pracovná čepeľ trimovacího nože z nerezovej nástrojovej švédskej ocele je vsadená do jednodielne (nie je polovičná) rukoväte z tvrdého ušľachtilého dreva. Spojenie čepele a rukoväte je zafixované plnými mosadznými nitmi. Tento trimovacie nôž Originál MARS 320 Solingen Germany je určený pre prácu pravou rukou. Jemné zuby sú vybrúsené na jednej strane čepele a tiež na zaguľatené špičke. Dĺžka kovové čepele 3 centimetre. Celková dĺžka trimovacího noža 14 centimetrov.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.