Probíhají dovolené! Sklad funguje, objednávky odesíláme, emaily budou vyřizovány příští týden. Děkujeme.

TRIMOVACÍ NŮŽ MARS 320 NA UŠI

Vaše cena: 599,-
Bez DPH: 495,-
Dostupnost: Prodej skončil
 
Trimovací nůž MARS 320 zakulacený pro trimování chlupů v uších a těžko dostupných partiích.

Velmi jemně ozubený neostrý trimovací nůž používáme především pro trimování (vytrhávání) chlupů v těžko dostupných partiích, jako například v uších. Pracovní čepel trimovacího nože z nerezové nástrojové švédské oceli je vsazena do jednodílné (není půlená) rukojeti z tvrdého ušlechtilého dřeva. Spojení čepele a rukojeti je zafixováno plnými mosaznými nýty. Tento trimovací nůž Originál MARS 320 Solingen Germany je určen pro práci pravou rukou. Jemné zuby jsou vybroušeny na jedné straně čepele a také na zakulacené špičce. Délka kovové čepele 3 centimetry. Celková délka trimovacího nože 14 centimetrů.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.