VAŇA S ELEKTRICKÝM ZDVÍHANÍM BLUE

Vaša cena: € 1 521,30
Bez DPH: € 1 257,28
Dostupnosť: Skladem
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Vaňa s elektrickým zdvíhaním Blue, kvalitné materiály, česká výroba, skvelá cena. Vhodná pre psie salóny.

Vaňa s elektrickým zdvíhaním Blue

Vaňa je zvarená z odolných polyetylénových dosiek

Výška dna nastaviteľná v rozmedziach 66-122cm.

Protipreklzová gumová doska na dne vane.

Flexibilné odpadové hadice.

 

Veľkosť vane podľa Vašich požiadaviek. Nestačí Vám bežné vane z číny či susedných krajín? Potrebujete výrobok na mieru, ktorý presne padne do vášho salónu? Napíšte či zavolajte, povedzte nám vašu požiadavku na veľkosť vane, a my Vám obratom oznámime presnú cenu.

Možnosť za príplatok zabudovania vodovodné batérie so sprchou. Zvoľte si miesto, kam chcete vodovodnú batériu umiestniť, povedzte priemer, ktorý treba vyvŕtať, a alebo nechajte všetko na nás. Vašu vodovodnú batériu vyzdvihneme na Vašej adrese, zabudujeme do Vašej novej vane, a kompletný výrobok dopravíme späť k Vám. Zavolajte na našu nonstop-linku a zistite viac.

Praktickosť na 1.mieste!

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.