Naše zboží

VANA S ELEKTRICKÝM ZVEDÁNÍM BLUE

Vaše cena: 34990,-
Bez DPH: 28917,-
Dostupnost: Skladem
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Vana s elektrickým zvedáním Blue, kvalitní materiály, česká výroba, skvělá cena. Vhodná pro psí salony.

Vana s elektrickým zvedáním Blue

Vana je svařena z odolných polyethylenových desek

Výška dna nastavitelná v rozmezích 66-122cm.

Protiprokluzová gumová deska na dně vany.

Flexibilní odpadní hadice.


Velikost vany dle Vašich požadavků. Nestačí Vám běžné vany z číny či sousedních zemí? Potřebujete výrobek na míru, který přesně padne do vašeho salonu? Napište či zavolejte, sdělte nám váš požadavek na velikost vany, a my Vám obratem sdělíme přesnou cenu.

Možnost za příplatek zabudování vodovodní baterie se sprchou. Zvolte si místo, kam chcete vodovodní baterii umístit, sdělte průměr, který je třeba vyvrtat, a nebo nechte všechno na nás. Vaši vodovodní baterii vyzvedneme na Vaši adrese, zabudujeme do Vaší nové vany, a kompletní výrobek dopravíme zpět k Vám. Zavolejte na naši nonstop-linku a zjistěte více.

Praktičnost na 1.místě!

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.