Naše zboží

VODÍTKO S TLMIČOM XS-S ČIERNE

Vaša cena: € 21,70
Bez DPH: € 17,93
Dostupnosť: Skladem 7 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Vodítko s tlmičom - pevné, čierne, z nylonu. Dĺžka 1,4m, šírka 15cm

Vodítko s tlmičom

Vyrážate na prechádzky a chcete vy aj psík byť jednoducho v pohode? Vodítko s tlmičom je perfektnou pomôckou na to, dať psíkovi priestor k pohybu a pritom nemusieť mať obavu z toho, kam vás potiahne. Vodítko je vyrobené z veľmi kvalitného nylonu, vďaka ktorému je zaručená vysoká odolnosť a skvelá pevnosť.

Očko, za ktoré vodítko držíte, je polstrované a teda sa vám nebude zarývať do rúk ani prstov. Tlmič zabráni psíkovi náhlym prudkým výpadom, ktoré by mohli ľahšiu osobu dostať do nepríjemných situácií. Pomáha nielen vám, ale chráni aj psíkovi kĺby a chrbticu, pretože ani jemu prudké trhavé pohyby rozhodne nesvedčí. Kovový krúžok na vodítku umožní jeho nosenie okolo tela a slúži aj k jednoduchému upevneniu napr. zásobníka na sáčky. Ak ste sa niekedy s iným, obyčajným vodítkom skôr zlostili, než si užívali spoločných prechádzok do prírody, pokojne ho vymeňte za vodítko s amortizérom, potože venčenie má byť jednoducho pohoda.

Rozmery: celková dĺžka 1,4 m / šírka pásky 1,5 cm

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.