VODÍTKO S TLUMIČEM XS-S ČERNÉ

Vaše cena: 499,-
Bez DPH: 412,-
Dostupnost: Skladem 7 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Vodítko s tlumičem - pevné, černé, z nylonu. Délka 1,4m, šířka 15cm

Vodítko s tlumičem

Vyrážíte na procházky a chcete vy i pejsek být jednoduše v pohodě? Vodítko s tlumičem je perfektní pomůckou na to, dát pejskovi prostor k pohybu a přitom nemuset mít obavu z toho, kam vás potáhne. Vodítko je vyrobené z velmi kvalitního nylonu, díky němuž je zaručena vysoká odolnost a skvělá pevnost.

Očko, za které vodítko držíte, je polstrované a tudíž se vám nebude zarývat do rukou ani prstů. Tlumič zabrání pejskovi náhlým prudkým výpadům, které by mohly lehčí osobu dostat do nepříjemných situací. Pomáhá nejen vám, ale chrání i pejskovi klouby a páteř, protože ani jemu prudké trhavé pohyby rozhodně nesvědčí. Kovový kroužek na vodítku  umožní jeho nošení kolem těla a slouží také ke snadnému upevnění např. zásobníku na sáčky. Pokud jste se někdy s jiným, obyčejným vodítkem spíše vztekali, než si užívali společných procházek do přírody, klidně ho vyměňte za vodítko s amortizérem, potože venčení má být jednoduše pohoda.

Rozměry: celková délka 1,4 m / šířka pásku 1,5 cm

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.