Naše zboží

ZÁVESNÝ VONKAJŠIE NÁUSTOK 1l

Vaša cena: € 15,17
Bez DPH: € 12,54
Dostupnosť: Skladem 3 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Závesná fontánka s pitnou vodou pre vtáčiky s veľkým zásobníkom

Závesná fontánka s pitnou vodou pre vtáky s veľkým zásobníkom s objemom 1l. Napájačka vyrobená z odolného plastu. Vtákovia sa budú k napájačke vracať radi. Majú u nej pohodlné stúpadlo, na ktoré si môžu pri pití sadnúť. Ak napájačky zavesíte na tienisté miesto pod korunu stromu, bude mať vždy príjemnú teplotu a vďaka praktickej nádobe nebude znečistená.
Pítko je možné zavesiť aj do klietky a zaistiť tak čerstvú vodu napr. papagájom.

 

Nakupte zrychleně množství, které nejčastěji volí ostatní zákazníci

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.