ZÁVĚSNÉ VENKOVNÍ PÍTKO 1l

Vaše cena: 349,-
Bez DPH: 288,-
Dostupnost: Skladem 8 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Závěsné pítko pro ptáčky s velkým zásobníkem

Závěsné pítko pro ptáky s velkým zásobníkem o objemu 1l. Napáječka vyrobená z odolného plastu. Ptáčkové se budou k napaječce vracet rádi. Mají u ní pohodlné stupátko, na které si mohou při pití sednout. Pokud napaječku pověsíte na stinné místo pod korunu stromu, bude mít vždy příjemnou teplotu a díky praktické nádobě nebude znečištěna.
Pítko je možné zavěsit i do klece a zajistit tak čerstvou vodu např. papouškům. 

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.