VÝSTAVNÍ KLEC PRO SLEPICE 3 KOMORY

Vaša cena: € 217,35
Bez DPH: € 179,63
Zľava: 16.68 %
Běžná cena: € 260,87
Ušetríte: € 43,52
Dostupnosť: Na dotaz
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Kvalitné drôtené výstavné klietky pre hydinu

Výstavná klietka pre hydinu s tromi prepážkami (boxy) o veľ. 2100x700x700mm

Klietka je bodovo zváraná a žiarovo zinkovaná. Nosné drôty o hrúbke 6 a 4 mm. Výplň hrúbka drôtu 3 mm rozstup 32 mm v mieste napojenia prepážok hrúbka drôtu 5 mm. Dvierka do 1/2 výsuvné. Prepážky drôtené, bodované vodorovne, aby bolo zamedzené štiepanie hydiny. Rozteč prepážok cca 24 mm. Klietky sa skladajú na rozmer 70x3x280 cm .

 

Nakupte zrychleně množství, které nejčastěji volí ostatní zákazníci

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.