VÝSTAVNÍ KLEC/VOLIÉRA PRO VELKOU DRŮBEŽ

Vaša cena: € 195,61
Bez DPH: € 161,66
Zľava: 10.02 %
Běžná cena: € 217,39
Ušetríte: € 21,78
Dostupnosť: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Kvalitné drôtené výstavné klietky pre hydinu

Výstavná voliéra pre veľkú hydinu, veľ. 1000x1000x1000mm. Sila nosných drôtov 6 a 4 mm. Výplň hrúbka drôtu 3 mm. Rozteč 32 mm. Prepážky bodované vodorovne rozstup 32 mm. Voliéra má z prednej časti výklopné dvierka a to tak, že sa otvára ich vrchná polovica. Z voliéry pri odchyte teda nemôže nič utiecť . Voliéra bodovo zváraná a žiarovo zinková.   Zložený rozmer 200x100x3cm alebo 200x80x3cm.

 

Nakupte zrychleně množství, které nejčastěji volí ostatní zákazníci

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.