VÝSTAVNÍ KLEC/VOLIÉRA PRO VELKOU DRŮBEŽ

Vaše cena: 4499,-
Bez DPH: 3718,-
Sleva: 10.02 %
Běžná cena: 5000,-
Ušetříte: 501,-
Dostupnost: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Kvalitní drátěné výstavní klece pro drůbež

Výstavní voliéra pro velkou drůbež, vel. 1000x1000x1000mm. Síla nosných drátů 6 a 4 mm. Výplň síla drátu 3 mm. Rozteč 32 mm. Přepážky bodovány vodorovně rozteč 32 mm. Voliéra má z přední části výklopná dvířka a to tak, že se otvírá jejich vrchní polovina. Z voliéry při odchytu tedy nemůže nic utéct. Voliéra bodově svařována a žárově zinkována. Složený rozměr 200x100x3cm nebo 200x80x3cm.

 

Nakupte zrychleně množství, které nejčastěji volí ostatní zákazníci

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.