Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

NAPÁJACIE VEDIERKO PRE HYDINU 18 LITRŮ

Vaša cena: € 56,48
Bez DPH: € 46,68
Dostupnosť: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Červenobiele napájacie vedro pre hydinu s celkovým objemom 18 litrov je vyrobené z vysoko kvalitného plastu.

Pre bezpečné napájanie hydiny poslúži toto napájací vedro pre hydinu s celkovým objemom 18 litrov, ktoré zaistí pravidelný prísun pitnej vody a zároveň zamedzí namočení hydiny pri pití a následnému prechladnutiu. Napájacie vedro pre hydinu je vyrobené z veľmi odolného a pevného plastu s kapacitou 18 litrov. Kýblik má plastové držadlo, dodáva sa bez nožičiek, ktoré možno samostatne doobjednať pod katalógovým číslom 663214103

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.